WOS CD - Matura z WOS - NOWY WOS CD

Fragment WOS CD - Nowy WOS CD.

WOS CD - Nowy rozszerzony WOS CD na maturę podstawową i rozszerzoną. Sposób na skuteczne przygotowanie do matury - NOWY ORYGINALNY WOS CD!

WOS CD, matura, wiedza o społeczeństwie, wos, cd, wiedza, społeczeństwo, wos cd

WOS CD Pobierz fragment WOS CD
(30 stron, 558 KB, plik PDF)
E-mail:
Imię:


Kliknij w poniższy link


>>Kliknij tutaj, aby pobrać fragment WOS CD<<

Opinie o WOS CD:

 • "Witam! Muszę stwierdzić, że jestem pod dużym wrażeniem, ponieważ wreszcie znalazłam to, czego szukałam od dawna. Do tej pory do poszczególnych zagadnień musiałam samodzielnie docierać, m.in. przeglądając internet, głównie Wikipedię. Nie muszę nadmieniać, że w pracy nauczyciela WoS jest to niezbędne i niestety czasochłonne, dlatego też jestem z płyty "WOS CD" bardzo zadowolona. Ponadto chciałabym zamówić jeszcze jeden komplet, dla Pani Dyrektor naszego liceum która także uczy Wiedzy o Społeczeństwie. Pozdrawiam"
 • "Dzień Dobry! Płyta którą otrzymałam bardzo mi się podoba. Nabrałam pewności, że pomyślnie zdam maturę z tego przedmiotu. Serdecznie pozdrawiam;) asia"
 • "Witam :) dziękuję za przesłanie WOS CD. Pomaga mi w przygotowaniu do matury :):) Oczywiście będę polecał znajomym także Państwa kursik bo naprawdę podziwiam to co pan robi :):) jeszcze raz dziękuję :):)"
 • "WOS CD jest po prostu super! Dziękuje ślicznie za szybką realizację zamówienia. Moja nauczycielka nie potrafi nas przygotować do matury i musimy robić to sami. Pozdrawiam:)"
 • "Witam, Państwa opracowanie jest super.! Jestem pod wrazeniem ;) Bedzie mi napewno latwiej zdac maturke z WOSu ;) Polece dalej także Państwa kurs, zapewniam Pana.! Pozdrawiam."
 • "Ślicznie dziękuje za szybkie przysłanie paczki. Jestem pewna że WOS CD pomoże mi w nauce. Z tego co przeczytałam, jestem bardzo zadowolona ponieważ materiał jest czytelny, znakomicie przygotowany i łatwo przyswajalny. Jeszcze raz ślicznie dziękuję. Pozdrawiam!"
 • "Materiały z Państwa płyty będą na pewno z pożytkiem wykorzystane. Obecnie zaniosłem je do mojego profesora, który je ocenił i powiedział że są bardzo dobre. Skorzystają z nich wszyscy maturzyści tego roku z mojej szkoły a także na pewno materiały będą wykorzystane w kolejnych latach. Jeszcze raz serdecznie dziękuję. Pozdrawiam...."

Co chcesz teraz zrobić?

Sposoby płatności:

 • Przelew (dostawa 0 zł)
 • Pobranie pocztowe (dostawa 10 zł)
 • Przekaz pocztowy (dostawa 0 zł)
 • Karta kredytowa (dostawa 0 zł)

Gwarancja zadowolenia lub zwrot pieniędzy

Ponieważ jesteśmy w 100% pewni wartości naszego produktu, dlatego objęliśmy go 30 dniową gwarancją satysfakcji! Jeżeli w tym czasie stwierdzisz, że WOS CD nie spełnia Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci 100% zainwestowanej kwoty. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie lub mailowo. Wszystkie dane znajdują się na dole strony.

Darmowa dostawa w 24 godziny

Paczkę otrzymasz w ciągu 24 godzin od momentu zaksięgowania płatności. Jeżeli płacisz przelewem, przekazem pocztowym lub kartą kredytową przesyłkę masz za darmo. Jeżeli wolisz za WOS CD zapłacić przy odbiorze u listonosza dolicz 10 zł za dostawę. Wysyłamy również za granicę!

Zamawiam: WOS CD
Imię:
Nazwisko:
Adres:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Adres e-mail:
Telefon:

Wybieram płatność:

Płacę przelewem lub kartą kredytową (darmowa dostawa)
Płacę przy odbiorze paczki (+10 zł)

Łącznie do zapłaty:

© EDUGLOB, ul. Okulickiego 8/8, 03-984 Warszawa
e-mail: biuro@wos.net.pl, telefon: 889 555 600
NIP: 113-266-30-92, REGON: 142323598